Łazienka bez wątpienia należy do pomieszczeń codziennego użytku w każdym domu. Z tego względu warto jest poświęcić jej nieco więcej uwagi przy projektowaniu oraz aranżowaniu wnętrza. Obecnie klasyczne białe bądź niebieskie wykończenie przeszło już do historii i znacznie częściej można się spotkać z całkowicie nowymi pomysłami. Jednymi z ostatnich hitów są akcesoria łazienkowe wykonane z kamienia oraz skóry tworzące wyjątkowy efekt.

Jedna z kolekcji tego typu obejmuje wszelkie podstawowe elementy wystroju jakimi charakteryzuje się każda łazienka. Obszyte sztuczną skórą mydelniczki, kubki, pojemniki czy dozowniki robią ogromne wrażenie oraz kształtowane przez lata normy co do wystroju tego pomieszczenia. Połączenie skóry z kamieniem poskutkowało uzyskaniem połączenia klasycznego stylu ze świeżym powiewem czegoś nowego.

Wszystkie elementy wykonane w tym stylu charakteryzują się brzegami obszytymi nićmi w kontrastującym kolorze, podobnie jak w przypadku ubrań. Ten odważny zabieg jeszcze bardziej podkreśla elegancję i nowoczesny styl, a sztuczny kamień na pierwsze rzut oka przypomina swój naturalny odpowiednik. Kolekcja jest dostępna w trzech różnych kolorach: klasyczny brąz, nowoczesny antracyt oraz stylowa kość słoniowa, a każdy z nich prezentuje się równie dobrze.

Powyższy pomysł na wykończenie łazienki za pomocą skórzanych elementów może się wydawać nieco odważny. Z drugiej jednak strony końcowy efekt jest niesamowity i świeży pośród setek podobnych do siebie aranżacji. Jeśli więc poszukujesz oryginalnego pomysłu to opisywana kolekcja akcesoriów będzie strzałem w dziesiątkę.

Avatar photo
About Author

Redaktor

Wcześniejszy post

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *