Intex.pl to sklep internetowy będący bezpośrednim, autoryzowanym przedstawicielem produktów firmy Intex Recreation Corporate z Long Beach w Californii. Od kilkunastu już lat dostarcza on zadowolonym klientom najwyższej jakości baseny ogrodowe, pontony, materace oraz wszelkiego rodzaju niezbędne akcesoria basenowe.

basen ze stelażemSklep dysponuje największą ofertą asortymentową sprzętu, który został wykonany z wysokogatunkowego polichlorku winylu (PVC). Intex.pl proponuje baseny ogrodowe odpowiednie dla osób będących w różnym przedziale wiekowym. Coś dla siebie znajdą zarówno najmłodsi, jak i więksi amatorzy kąpieli na świeżym powietrzu.

To, co przemawiania za basenami marki Intex w porównaniu do tradycyjnych, wybudowanych na stałe zbiorników to to, że produkty Intex można łatwo i szybko rozmontować, wyczyścić i przechowywać do momentu, gdy znów będą potrzebne. Ponadto ich konstrukcja jest tak wytrzymała i stabilna, że wszyscy użytkownicy takiego zbiornika mogą się czuć w pełni bezpieczni podczas korzystania z niego.

Wolnostojące baseny ogrodowe marki Intex wykonano z PVC oraz polipropylenowych tworzyw wzmacniających, które produkowane są na licencji firmy Intex. Kilkuwarstwowy, niezwykle wytrzymały materiał oraz trwała, metalowa konstrukcja stelaża wykonanego z rur nierdzewnych sprawia, że baseny ogrodowe marki Intex gwarantują bezpieczeństwo oraz długoletnią eksploatację.

Intex.pl oferuje obecnie dwa rodzaje basenów ogrodowych:

1. EASY SET POOL SET, a więc baseny ogrodowe superszybkiego montażu. Są to wolnostojące baseny ogrodowe, których czas rozłożenia nie powinien przekroczyć 30 minut. Zbiorniki wodne tego typu są skierowane przede wszystkim do najmłodszych użytkowników, zapewniając im pełne bezpieczeństwo oraz możliwość kontroli bawiących się dzieci przez rodziców.

2. FRAME, ULTRA RECTANGULAR POOL, a więc baseny mające bardzo solidną konstrukcję wykonaną ze zbrojonego laminatu PVC oraz wytrzymałego stelaża zbudowanego z nierdzewnych, metalowych rur.

Na stronie Intex.pl znajdują się także liczne informacje na temat najczęściej zadawanych przez konsumentów pytań, a także dokładne opisy wszystkich produktów.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.intex.pl

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *