Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie po raz kolejny organizuje szkolenie z marketingu w ramach  projektu MMMP@. Jest to już jego IV edycja na którą rekrutacja trwa do 15 lutego br.

FBSzkolenie obejmuje 80 godzin niezwykle praktycznej, intensywnej i przydatnej wiedzy z zakresu funkcjonowania w Internecie. Jest skierowane do pracowników i pracodawców mikro i małych firm z Małopolski. Szkolenie składa się z dwóch bloków – bloku ogólnego i bloku szczegółowego. Program bloku ogólnego obejmuje treści z zakresu:

  • podstaw marketingu w Internecie,
  • zasad projektowania stron www i zarządzania nimi,
  • prawnych aspektów Internetu,
  • pozycjonowania i marketingu w wyszukiwarkach.

Poza blokiem ogólnym, każdy uczestnik ma także możliwość wyboru jednej z 4 specjalizacji: startupy, e-commerce, grafika i e-HR. Co więcej, każda osoba biorąca udział w szkoleniu będzie miała okazję do opracowanie strategi promocji swojej firmy w Internecie. Szkolenie pozwala także na bezpłatne konsultacje z wybranymi wykładowcami. Uczestnicy otrzymają również pakiet materiałów szkoleniowych, w tym: casebooki , dostępy do tematycznych kursów e-learningowych oraz zaproszenia do udziału w barcampie.

Wśród kadry prowadzącej szkolenie są znani i sprawdzeni specjaliści z branży interaktywnej m.in. Mateusz Tułecki, Dawid Szczepaniak, Jakub Krzych, Wojciech Szymański, Paweł Suder, Bartłomiej Rozkrut, Wojciech Tomaszewski czy Mariusz Wesołowski. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których znaleźli się: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, deweloper interaktywnych gier dla dzieci HanBright oraz studio badawczo-projektowe EDISONDA.

Zajęcia będą odbywały się w piątki począwszy od 1 marca br. Całe szkolenie obejmuje 10 zjazdów. Koszt uczestnictwa wynosi 528,80 zł. Szkolenie jest w 80% dofinansowywane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W poprzednich edycjach szkoleń wzięło udział już 329 osób z 301 firm w Małopolsce.

Więcej informacji na temat szkolenia można znaleźć na stronie: http://marketingwsieci-szkolenia.pl oraz na FB: www.facebook.com/marketingwsieci .

Avatar photo
About Author

Redaktor

Wcześniejszy post

Nastepny post

1 Komentarz

    Nie ma nic lepszego niż szkolenia i warsztaty. Tak naprawdę nigdzie nie mozna sie tyle nauczyć co słuchając innych, którzy mają większe doświadczenie i z chęcią sie nim podzielą. Oby więcej takich inicjatyw !

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *