Każda kobieta, która urodziła dziecko, wie doskonale jak dużym wyzwaniem jest opieka nad tak małym dzieckiem. Podczas karmienia czy przewijania malucha najważniejsze jest jego bezpieczeństwo oraz wygoda dla mamy, dlatego producenci bielizny i akcesoriów do pielęgnacji dziecka prześcigają się w pomysłach jak sprawić by każda mama mogła cieszyć się z uroków macierzyństwa.

Najczęstszą czynnością podczas opieki nad noworodkiem jest karmienie, a z tym związane jest również obnażanie piersi i tu pojawia się problem, ponieważ tradycyjny stanik jest w takiej sytuacji bardzo niewygodny. Już od wielu lat na rynku można kupić bieliznę stworzoną specjalnie dla mam karmiących piersią. Czym w takim razie może różnić się taki biustonosz od zwykłego? Odpowiedź jest bardzo prosta,  biustonosze do karmienia posiadają specjalne zapięcia na biuście, które umożliwiają karmienie dziecka bez konieczności ściągania go. W tym czasie dziecko może być ułożone w prawidłowej pozycji a karmiąca mama będzie bardziej zrelaksowana. Podczas przeglądania blogów czy for internetowych dotyczących ciąży oraz pielęgnacji dziecka, okazuje się że wiele mam doceniło to rozwiązanie i poleca innym kobietom, które dopiero się przygotowują do macierzyństwa.

Stanik ten wykonywany jest z rozciągliwego materiału, który bez problemu dopasowuje się do piersi. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że opieka nad dzieckiem jest znacznie łatwiejsza a także zapewniają komfort zarówno mamie jak i dziecku.

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *