Przestrzenne i futurystyczne dekoracje już od kilku sezonów stają się coraz popularniejsze. Chętnie sięgamy po oryginalne i nowoczesne dodatki do mieszkania, chętnie próbujemy nowych i ciekawych rozwiązań. Do takich z pewnością należą dekoracje w stylu 3D, które ucieszą nie tylko najmłodszych, ale i dorosłych!

ZEWArt2sierpPostaw na przestrzenność

Jakie trójwymiarowe dodatki będą najlepsza dla naszego mieszkania? Takie, które będą spójne z aranżacją wnętrza i go nie przytłoczą. Na początek zdecydujmy się np. na lampę w formie trójwymiarowej bryły albo nowoczesny stół do jadalni. Pamiętajmy o tym, że warto połączyć nowoczesny design z żywym kolorem np. czerwonym, czarnym czy turkusowym.

Tekstylia 3D

Producenci wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom i usiłują wprowadzić nowoczesne trendy do oferowanych przez siebie produktów. I tak możemy zakupić do naszego mieszkania dywany lub narzuty w geometryczne, trójwymiarowe wzory. W oknach możemy zawiesić zasłony w fantazyjne, przestrzenne printy, a na kanapie płożyć poduszki w oryginalnych poszewkach.

Dekoracje 3D

Dekoracji w stylu 3D jest bez liku. Możemy wybierać pomiędzy rozmaitymi figurkami i dekoracjami, a obrazami i fotografiami przedstawiającymi przestrzenne kompozycje i aranżacje. Duża popularnością cieszą się papierowe lub drewniane ozdoby przeznaczone do samodzielnego montażu. Im oryginalniej – tym lepiej!

Przy współpracy http://www.nowemiastopruszkow.janpul.pl

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *