e-KonsultantPrawny.pl z szeroką kampanią launchingową

e-KonsultantPrawny.pl z szeroką kampanią launchingową

W ramach kampanii wprowadzającej produkt na rynek realizowane są liczne, zintensyfikowane działania w mediach elektronicznych. Wśród nich wyróżnić można n.in. obecność w mediach społecznościowych, kampanię w wyszukiwarkach, kampanie linków sponsorowanych, wizerunkowe kampanie bannerowe, content marketing, e-mail marketing, działania e-PR. Za realizację kampanii odpowiada Agencja Interaktywna Ideo.

e-konsultantE-KonsultantPrawny.pl to innowacyjna e-usługa dedykowana przedsiębiorcom. Portal stworzony został przez zespół doświadczonych radców prawnych i prawników specjalizujących się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw. W trakcie prac prowadzone były liczne konsultacje z przedstawicielami przedsiębiorstw i organizacji. Pozwoliło to stworzyć e-usługę, która daje użytkownikom wymierne korzyści jednocześnie pozostając prostą i intuicyjną w obsłudze. Trzon oferty portalu stanowią liczne generatory pozwalające w krótkim czasie stworzyć dowolną umowę, bez konieczności znajomości wiedzy prawnej.

Agencja Interaktywna Ideo na zlecenie Perfectum Doradztwo Prawno-Gospodarcze Sp. z o.o. – właściciela portalu e-KonsultantPrawny.pl, realizuje obszerny projekt marketingowo-doradczy, który ma za zadanie skuteczne wprowadzenie usługi na rynek.

„Liczne działania e-marketingowe realizowane w ramach tego projektu to połączenie kampanii nastawionych na budowanie rozpoznawalności i wizerunku, jak również mające na celu sprzedaż usługi – to zdecydowanie najlepsze połączenie w przypadku wprowadzania nowego produktu na rynek” – mówi Wojciech Szymański, dyrektor Działu Marketingu Internetowego w Ideo i dodaje: „Bardzo cieszy fakt, iż firmy coraz częściej dostrzegają potrzebę i potencjał tkwiący w zintegrowanych działaniach e-marketingowych. Co istotne – nie są to już tylko wielkie korporacje”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *