Psychologia w biznesie – studia dzięki którym staniesz się jeszcze lepszym biznesmenem

Psychologia w biznesie – studia dzięki którym staniesz się jeszcze lepszym biznesmenem

Nie od dziś wiadomo, że to z kim współpracujemy, co kupujemy, jakie decyzje biznesowe podejmujemy, jest w dużej mierze podyktowane pewnymi stereotypami, przekonaniami i sposobem myślenia zakorzenionym w naszej podświadomości. Nie bez powodu mówi się o tym, że aby stać się dobrym przywódca, biznesmenem, przedsiębiorcą trzeba być przede wszystkim psychologiem. Trzeba potrafić słuchać, obserwować, łączyć fakty, wczuwać się w sytuację. Wiedza i zrozumienie postępowania drugiego człowieka daje nam ogromną władzę i siłę. Psychologia w biznesie studia, które pozwolą zdobyć bardzo szeroką wiedzę psychologiczną, a dodatkowo nauczą jak wykorzystać ją w biznesie. Jeżeli więc pragniesz być jeszcze lepszym szefem, sprzedawcą, handlowcem lub biznesmenem ten kierunek studiów jest właśnie dla Ciebie.

Studia podyplomowe z psychologii – dlaczego warto je podjąć?

Wiele osób planujących podjąć studia podyplomowe, robi to, ponieważ chce zmienić prace, lub znaleźć lepszą, lepiej płatną, niektórzy po prostu pragną się dokształcić i podnieść swoje kompetencje zawodowe. Jeżeli Twoja droga zawodowa w jakikolwiek sposób wiąże się z szeroko pojętym biznesem, to studia podyplomowe psychologia w biznesie będą strzałem w dziesiątkę. W trakcie studiów dowiesz się jakie psychologiczne mechanizmy rządzą rynkiem, organizacjami i ludźmi, którzy w nich pracują.

Studia podyplomowe psychologia w biznesie Kraków

Ponadto, w trakcie zajęć przewidziane jest indywidualne badanie predyspozycji i potencjału słuchaczy, sesje mentoringowo-coachingowe, oraz zajęcia teoretyczne, zagłębiające takie pojęcia jak psychologia rynku, psychologia zachowań konsumenckich, psychologia zarządzania ludźmi, mechanizmy rządzące organizacją, psychologia małych i dużych grup, psychologia human resources, i wiele innych zagadnień związanych z funkcjonowaniem firmy. Psychologia w biznesie to studia, które wyposażą Cię w wiedzę oraz umiejętności, dzięki którym poprawisz swoja skuteczność w pracy, usprawnisz jakość kontaktów międzyludzkich a przede wszystkim, staniesz się lepszym liderem, sprzedawcą, handlowcem, biznesmenem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *