Z uwagi na to, że e-commerce to branża niezwykle obiecująca patrząc przez pryzmat najbliższych kilkunastu lat, coraz większa liczba przedsiębiorców inwestuje swój czas, wiedzę i pieniądze w ten właśnie sektor gospodarczy. Handel internetowy generuje ogromny potencjał pod kątem sprzedaży, zysków oraz dostępu do potencjalnych klientów. Wywołuje to także ogromną konkurencję na rynku, co z jednej strony pozwala internautom na możliwość przebierania w produktach prezentowanych w różnych przedziałach cenowych, z drugiej jednak strony przysparza im to dużo trudności w szybkim odnalezieniu interesującego ich produktu w tak bogatej ofercie asortymentowej. Rozwiązanie tego paradoksu podsuwa sama cyberprzestrzeń, w postaci nowo powstałego portalu GdzieObejrze.pl.

Czas internauty na wagę złota

148600Głównym mankamentem usług oferowanych przez sklepy internetowe jest sam produkt, a raczej brak możliwości namacalnego przetestowania go przez zamawiającego. Bardzo często konsument przed dokonaniem zakupu w Internecie decyduje się na obejrzenie pożądanego towaru w sklepie stacjonarnym. Niejednokrotnie jednak wiąże się to z koniecznością poświęcenia tej czynności sporej ilości czasu i pieniędzy. W skutecznym i szybkim przeprowadzeniu tego rodzaju rekonesansu pomaga portal GdzieObejrze.pl. Serwis nawiązuje współpracę zarówno ze sklepami internetowymi, jak i punktami handlowymi prowadzącymi tradycyjną formę sprzedaży. Jedynym warunkiem, jaki muszą spełnić potencjalni partnerzy portalu, to konieczność posiadania towaru na własnym stanie magazynowym z możliwością obejrzenia go w każdej chwili przez klienta.

Idea portalu GdzieObejrze.pl

Założeniem serwisu GdzieObejrze.pl jest przekazanie internautom jak najbardziej aktualnej i rzetelnej informacji o produkcie oraz miejscu (sklepie), w którym on się znajduje. Ma to na celu wyeliminowanie głównych bolączek towarzyszących zakupom w sieci, czyli nabywania towaru w ciemno bez gwarancji otrzymania produktu zgodnego z zamówieniem oraz marnowania dużej ilości czasu, aby przebrnąć przez tak ogromną ilość ofert produktowych.

Dzięki usłudze portalu GdzieObejrze.pl klient otrzymuje w jednym miejscu i czasie zaktualizowaną bazę danych z programów magazynowych sklepów stacjonarnych i internetowych, co pozwoli mu w szybki i łatwy sposób znaleźć to, czego szuka oraz fizycznie zapoznać się z produktem w jednym z najbliżej położonych punktów handlowych oferujących tego rodzaju towar. Usługa serwisu to przede wszystkim ogromna szansa dla tradycyjnej formy sprzedaży, która pozwala jej konkurować ze sklepami internetowymi jak równy z równym.

e-idea

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *