Rok 2011 wykazał, że organizowanie wakacyjnego wypoczynku we współpracy z agencją turystyczną Adria24 jest wyjątkowo korzystne. Wielu Polaków, którzy zdecydowali się spędzić urlop w Chorwacji, korzystało z oferty zaproponowanej właśnie przez tą agencję, wyrażając się bardzo pozytywnie na temat jakości usług.

Głównym polem działania agencji jest Chorwacja, gdzie w ostatnim czasie coraz więcej Polaków decyduje się spędzić letni urlop. Śródziemnomorski klimat i krajobraz, a ponadto tamtejsza kultura, są dla turystów wyjątkowo atrakcyjną opcją na wakacje.

Wyjazd wakacyjny oczywiście można organizować samodzielnie, ale z agencją turystyczną wydaje się to łatwiejsze, zwłaszcza we współpracy z Adria24, która oferuje wyjątkowo niskie ceny zakwaterowania w hotelach chorwackich. Wszystko za sprawą specjalnej zniżki, jaką agencja otrzymuje w związku z porozumiem zawartym z chorwackimi hotelami. Z tej możliwości jak dotąd skorzystało wielu polskich turystów, twierdząc, że ten sposób rezerwacji jest zdecydowanie korzystniejszy pod względem ekonomicznym niż bezpośrednia rezerwacja w wybranym hotelu.
W ciągu 2011 roku Adria24 miała w swojej ofercie wiele promocji skierowanych na hotele w Chorwacji, ale jak się okazuje nie mniej ich będzie w nadchodzącym sezonie 2012 roku. Już teraz więc warto zapoznać się ze szczegółami, aby wybrać dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

Agencja turystyczna oferuje 10% i 15% rabat na pięć różnych hoteli w Chorwacji, o różnym standardzie. Są to: Hotel Hvar na wyspie Hvar w miejscowości Jelsa w Dalmacji, Hotel the View w miejscowości Novi Vinodolski w Kvarner, Hotel Design Hotel Astoria w miejscowości Opatija w Kvarner, Hotel International na Wsypie Rab w Kvarner, Hotel Corinthia w miejscowości Baska w Kvarner. Proponowane ceny wahają się w przedziale od 20,00 do 68,00 euro za dzień.

Swoją ofertę Adria24 prezentuje na stronach serwisu bardzo dokładnie, więc bez problemów można zapoznać się z warunkami, jakie panują w danym hotelu. Każdy z hoteli zapewnia częściowe lub całościowe wyżywienie i wszystkie zapewniają atrakcje turystyczne.

W serwisie Adria24.pl została również zaprezentowana oferta najpopularniejszych hoteli w Chorwacji, do których zaliczają się między innymi: Hotel Posejdon w miejscowości Vela Luka w Dalmacji, Hotel Luna Island Hotel w miejscowości Lun w Kvarner, Hotel Medena w miejscowości Trogir w Dalmacji, Hotel Komodor w miejscowości Perna – Orebc w Dalmacji oraz Hotel Faraon w Trpanj w Dalmacji.

Agencja turystyczna Adria24 cieszy się wśród klientów bardzo dobrą opinią, co potwierdzają pozytywne wypowiedzi na temat solidności usług i jakości współpracy. Przejrzysta i dokładnie sprecyzowana oferta, łatwy i szybki kontakt, a także fachowa obsługa, nie wspominając o bardzo korzystnych cenach, to najczęściej wymieniane zalety.

Avatar photo
About Author

Redaktor

Wcześniejszy post

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *