Planując wyjazd do Katowic warto zadbać o odpowiednie zakwaterowanie. Oprócz profesjonalnej obsługi, dobrego dojazdu istotna jest również atrakcyjna lokalizacja. Te wymagania spełnia w najwyższych standardach BEST WESTERN PREMIER Hotel Forum w Katowicach.

Dostępne atrakcje hotel

Odwiedzając progi hotelu, z pewnością każdy klient będzie miło zaskoczony i zadowolony. Każdy z gości znajdzie tutaj dogodne atrakcje, które umilą czas wypoczynku.

Dzięki świetnej lokalizacji Hotel znajduje się bardzo blisko Parku Śląskiego. Na terenie parku można znaleźć Zoo, Wesołe Miasteczko, Aquapark i Planetarium. Dla aktywnych turystów na terenie całego parku istnieje sieć ścieżek rowerowych, które umożliwią aktywne spędzenie czasu.

Konferencje i spotkania biznesowe

Katowice należą do Specjalnej Strefy Ekonomicznej, dlatego codziennie wielu przedsiębiorców, inwestorów i przedstawicieli odwiedza to miasto. Hotel Forum w Katowicach jest przygotowany na wizytę również gości biznesowych. Wysoki standard pokoi zaspakaja potrzeby najbardziej wymagających klientów. Każdy z pokoi wyposażony jest w klimatyzację, telewizor w technologii LCD z panelem interaktywnych usług, Wi-Fi i piękne wyposażenie.

W hotelu znajduje się również 4 klimatyzowane sale, które umożliwiają organizowanie konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń czy bankietów firmowych. Sale konferencyjne posiadają niezbędne wyposażenie takie jak:

  • ekrany multimedialne,
  • rzutniki ,
  • bezprzewodowe łącze internetowe,
  • mównica,
  • sprzęt audio-video,
  • przenośne telewizory LCD,
  • mikrofony bezprzewodowe,
  • flipchart,
  • przybory konferencyjne.

Wyśmienita kuchnia

Hotel Forum w Katowicach może pochwalić się wspaniałą kuchnią wszystkie potrawy, zarówno dla gości indywidualnych, jak i dla uczestników konferencji przygotowywane są w oparciu o receptury Mistrza sztuki kulinarnej – Adama Gesslera. Hotelowa restauracja jest jego jedynym autorskim obiektem na Śląsku. Dzięki wykorzystywaniu jedynie świeżych produktów od lokalnych dostawców, potrawy mają niepowtarzalny smak.

W Hotelu każdy gość traktowany jest wyjątkowo. Szeroka oferta spełnia oczekiwania wszystkich klientów. Zaplanuj wizytę w stolicy Górnego Śląska właśnie w Hotelu Forum w Katowicach.

 

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *