Car-sharing to model biznesowy, w którym posiadacze samochodów wypożyczają innym, odpłatnie i na konkretny okres czasu, swoje pojazdy. Jest to szczególnie atrakcyjne rozwiązanie dla osób, których samochody, przez większość czasu, stoją nieużywane w garażu, a mogą stać się dodatkowym źródłem dochodu. Jednak car-sharing to wciąż mało rozpowszechniony system w Polsce, przez co niewielki procent społeczeństwie wie o istnieniu takiej możliwość.

Niewątpliwym atutem tego rozwiązania, odróżniającym je od zwykłych wypożyczalni samochodów, jest fakt, iż car-sharing nie jest ograniczony sztywnymi godzinami pracy, a rezerwacja, odbiór i zwrot pojazdu są ustalane pomiędzy stronami. Indywidualnie ustalają one także okres wypożyczenia samochodu i jego koszt.

Strony car-sharingu

Car-sharing to rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które użytkują samochód sporadycznie, a przez większość czasu pojazd stoi nieużywany. Często zdarzają się przypadku, w których auto jest wykorzystywane wyłącznie w sytuacji okolicznościowych wyjazdów. Dla takich osób, car-sharing jest idealny sposobem na to, aby z posiadanego pojazdu uczynić dodatkowe źródło dochodu.

Z kolei z drugiej strony, istnieją osoby, które nie posiadają swojego pojazdu, ale w pewnych sytuacjach potrzebują wypożyczyć samochód, spełniający określone kryteria. Jest to optymalne rozwiązanie przede wszystkim dla tych, którzy wiedzą na ile będzie im potrzebny dany pojazd.

Specyfika serwisu mobilrent.pl

Mobilrent.pl to internetowy serwis, który realizuje ideę car-sharingu online i umożliwia wypożyczenie pojazdu na obszarze całego kraju. Daje możliwość dodawania ofert osobom prywatnym, bez udziału pośredników. W zależności od indywidualnych oczekiwań i potrzeb, w serwisie dostępne są różne modele samochodów.

Serwis pozwala w sposób prosty znaleźć i wynająć odpowiedni pojazd. Sama rezerwacja odbywa się online, co pozwala dokładnie zapoznać się z dostępnymi ofertami, porównać je i wybrać najkorzystniejszą opcję w danym przypadku.

Więcej informacji na https://www.mobilrent.pl/

logo-mobilrent

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *