Jak wszystkim dobrze wiadomo wspólne zainteresowania potrafią łączyć ludzi nawet z najdalszych zakątków kraju, a nawet świata. Wspólna pasja zaciera wszelkie różnice wiekowe czy kulturowe. Nie inaczej sprawa przedstawia się w motoryzacji. W całym kraju co jakiś czas organizowanych jest całe mnóstwo przeróżnych zlotów motocyklowych, które przyjezdnym oferują nie tylko możliwość podziwiania pięknych maszyn, ale także całą masę innych atrakcji.

Jako przykład takiej imprezy można podać imprezę MotoParty nad Pilawą odbywającą się w miejscowości Głowaczewo niedaleko Wałcza. Całe spotkanie zostało zorganizowane przez RideToLive, a koszt wstępu wynosił 36zł. Głównym celem całego przedsięwzięcia było przede wszystkim zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich, dla których motocykle stanowią coś więcej niż tylko środek transportu. Pasjonaci dwóch kółek mogli podziwiać unikatowe okazy ze świata motoryzacji, ale także pochwalić się swoim sprzętem. To jednak oczywiście nie wszystkie atrakcje jakie zostały przygotowane na tę okazję.

Specjalnie zostali zaproszeni ciekawi goście ze świata motoryzacji, z którymi można było porozmawiać i wymieniać się doświadczeniami. Zostały także zaproszone zespoły muzyczne, które zagrały specjalne koncerty dla wszystkich zgromadzonych i rywalizowały one między sobą o tytuł najlepszego MOTO KAPELI 2011 roku. Ponadto zostały przygotowane ciekawe wystawy, tak więc każdy znalazł tutaj coś dla siebie.

W ramach podsumowań pozostaje tylko serdecznie zaprosić wszystkich do udziału w zabawach tego typu. Warto także wspomnieć, że skutery czy motorowery, także mogą wziąć udział w imprezie. Jeśli więc posiadasz jeden i chcesz spędzić miłe chwile w przyjaznej atmosferze to zapraszamy za rok kiedy to impreza zostanie powtórzona.

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *