Gra online to dziś jedna z najpopularniejszych rozrywek internetowych. Większość uważana jest za proste i mało wymagające, ale na tyle interesujące, że naprawdę warto w nie zagrać. Jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Owszem mogą być proste, ale są i takie, które wymagają od gracza wielu umiejętności.

Gry online poświęcone są bardzo różnorodnej tematyce, więc każdy może w ofercie znaleźć coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszą się gry, których fabuła osadzona jest w świecie fantasy. Gra fantasy jest zwykle pełna akcji i ciekawych postaci, czym zyskuje coraz większą liczbę zwolenników.

Jedną z tego typu gier jest drakensang-online.pl, która nawiązuje do popularnej sagi Drakensang. Wcielając się w wybraną postać, mamy za zadanie ochraniać ludzkość, walcząc ze Światem Mroku i jego przedstawicielami. Inną grą, która przenosi gracza w wyimaginowany świat pełen cudowności jest visarcana.pl. Pojawia się tu nie tylko walka z przeciwnikiem, ale jest to też gra w budowanie miasta, a raczej własnych włości. Oczywiście można też szkolić i rozwijać swoją postać, co jest cechą większości tego typu gier.

Przykładem jest też Margonem, największa i może najlepsza gra mmorpg. W grze przedstawiony jest świat pełen niesamowitości, potworów i magicznych przedmiotów, a przed graczem, który wciela się w wybraną postać, ciągle stawiane są nowe zadania. Kolejna najlepsza gra przeglądarkowa osadzona w realiach fantasy to Dragon World. Jest to zniszczony świat, gdzie żyją ludzie i smoki, starając się odbudować to, co przepadło.

Zaletą gry online jest możliwość zabawy z wieloma innymi graczami, pasjonatami tej rozrywki. Plusem jest to, iż wiele z nich jest zwyczajnie darmowych i dostępnych w odpowiednich serwisach. Ponadto gra przez przeglądarkę nie wymaga instalowania jej na komputerze. Nic więc dziwnego, że ma ona tylu zwolenników.

Avatar photo
About Author

Redaktor

2 Komentarze

    Gram w tą grę na tablecie jest rewelacyjna:-)

    Ja grałem w grę Metin2 i jak dla mnie jest jedną z najlepszych gier mmorpg. Polecam każdemu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *