Wiele osób cierpi na zaburzenia słuchu wywołane chorobami lub też podeszłym wiekiem. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ takie osoby nie mogą się swobodnie komunikować z otoczeniem, posiadają trudności ze słuchaniem radia czy też oglądaniem telewizji. Z takiego rodzaju problemami borykają się jednak nie tylko osoby starsze, ale również i młode. Osoba w wieku 30 – 40 lat wstydzą się nosić duże widoczne aparaty słuchowe. Jest to zazwyczaj krępujące dla chorego i bardzo często taka osoba woli nie nosić aparatu, aby nie narazić się na krytykę, współczucie czy też obgadywanie. Dla takich właśnie pacjentów marka Signia wprowadziła model Silk – serię aparatów, które mieszczą się praktycznie w całości do wnętrza ucha.

Poznajemy modele Silk

Marka Signia oferuje swoim klientom aparaty słuchowe umożliwiające prawidłowy słuch, redukcje szumów usznych oraz możliwość prawidłowej komunikacji z bliskimi i otoczeniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób chcących ukryć swoją chorobę marka Signia wprowadziła na rynek najmniejszy aparat słuchowy Silk. Jego budowa sprawia, że mieści się praktycznie do każdego ucha i nie wymaga wykonywania indywidualnej obudowy. Jest to model komfortowy oraz miękki, dzięki czemu nie jest uciążliwy w trakcie użytkowania.  Dzięki wygodnym silikonowym kopułkom protetyk słuchu jest w stanie dopasować aparat do indywidualnych potrzeb. Takie rozwiązanie daje możliwość cieszenia się z powrotu prawidłowego słuchu jak również i komfortu korzystania z aparatu słuchowego.

najmniejszy aparat słuchowy

Małe urządzenie mnóstwo funkcji

Aparaty słuchowe Silk pomimo malutkiej konstrukcji posiadają zaawansowane funkcje zapewniające niezwykłą, jakość dźwięku. Poprzez zastosowanie binauralnej kierunkowości OneMic wzmacniane są zdolności ucha do skupiania dźwięku z przodu oraz bezpośredniego ignorowania dźwięków dochodzących z tyłu głowy. Co więcej aparat słuchowy Silk umożliwia bezpośrednie kierowanie dźwięku za pomocą technologii bezprzewodowej z różnych urządzeń jak telewizor, telefon czy też komputer.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stosowanym w najmniejszych aparatach słuchowych marki Signia osoby wstydzące się noszenia urządzeń tego typu mogą odetchnąć z ulgą.

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *