Marka Bitebal to 3 linie produktów przeznaczone do pielęgnacji włosów i rzęs. Ich innowacyjna formuła oparta jest na biotynie. Biotyna to organiczny związek chemiczny zwany również witaminą H lub witaminą B7. Wspiera skórę, paznokcie i włosy w zachowaniu zdrowia. Kluczowe w biotynie są cząsteczki aktywnej siarki, które biorą udział w budowie keratyny czyli budulca macierzy włosów.

Trzeba podkreślić, że wśród produktów znajdują się nie tylko kosmetyki, ale również lek dostępny w postaci tabletek. Jak stosować Biotebal w tabletkach? Należy przyjmować nie więcej niż 5 mg na dobę, czyli jedną tabletkę. Leku warto poszukać w tanich aptekach internetowych – ceny mogą różnić się.

Szampon i odżywka Biotebal

Szampon Biotebal oparty jest o innowacyjną formułę Inno-Bioxinum, podobnie jak odżywka. Oba zawierają również dodatkowe składniki (odpowiednio 5 i 3), których działanie zostało potwierdzone badaniami. Kosmetyki wyraźnie zapobiegają wypadaniu włosów, nawilżają je, odżywiają. Dobrze dotleniają również skórę głowy.

biotebal men

Biotebal men

Biotebal dla mężczyzn to linia, która powstała z myślą o ich specyficznych potrzebach. Przede wszystkim zapobiega wypadaniu włosów, również temu, które ma podłoże androgenowe. Szampon i serum wpływają również na zagęszczenie włosów i ich wzmocnienie.

Biotebal – efekty stosowania

Skuteczność produktów marki Biotebal została potwierdzona badaniami – głównie aplikacyjnymi i aparaturowymi. Po regularnej aplikacji kosmetyków i przyjmowaniu leku, zauważono wyraźną poprawę kondycji włosów – ich wzmocnienie, ograniczenie wypadania. Podobnie jest w przypadku stosowania preparatu Biotebal Rzęsy XXL.

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *