Już wkrótce, obok trzech funkcjonujących w Krakowie obiektów należących do rodziny hoteli BEST WESTERN, powstanie kolejny czterogwiazdkowy hotel, współtworzony wraz z Grupą Dobry Hotel. Według założeń inwestorów, przyjęcie pierwszych gości jest planowane na koniec 2014 roku.

plus-q-hotel-krakowDotychczas w Krakowie pod szyldem BEST WESTERN funkcjonują hotele: BEST WESTERN Kraków Old Town, BEST WESTERN PREMIER Kraków Hotel oraz BEST WESTERN Hotel Galicya.

Nowy, czterogwiazdkowy hotel będzie funkcjonował w stolicy Małopolski pod nazwą BEST WESTERN Plus Q, a został on zlokalizowany przy ul. Wygranej, w pobliżu historycznego centrum miasta. Dodatkowy atutem lokalizacji hotelu jest sąsiedztwo nowo budowanego Centrum Kongresowego ICE, które, podobnie jak BEST WESTERN Plus Q, ma być ukończone pod koniec br.

Jak przekonuje Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę – Best Western systematycznie rozwija swoją ofertę w miastach kluczowych dla polskiego rynku hotelarskiego. Kraków jest jednym z najpopularniejszych kierunków podróży w Polsce, dlatego nasze portfolio może być tam bardzo bogate.

Inwestorem nowego hotelu w stolicy Małopolski jest Wygrana Sp. z o.o., której udziałowcami są m.in. Spółka Piastowska Park z Krakowa oraz Leszek Mięczkowski, właściciel firmy Dobry Hotel. To również Grupa Dobry Hotel będzie w początkowej fazie funkcjonowania obiektu zajmowała się jego kompleksowym zarządzaniem wraz ze wszystkimi czynnościami związanymi z otwarciem (w tym aranżacją i wystrojem wnętrz, zatrudnieniem pracowników, formalnościami kategoryzacyjnymi i uzyskaniem niezbędnych pozwoleń).

Nowy Hotel BEST WESTERN Plus Q w Krakowie to siedmiopiętrowy budynek, który, według planów, pomieści 154 bogato wyposażone pokoje o podwyższonym standardzie Plus. Goście będą mogli korzystać z bezprzewodowego, darmowego dostępu do Internetu, zestawu do parzenia kawy i herbaty czy sejfu. Hotel zostanie tak przystosowany, by spełniał wszystkie potrzeby zarówno osób podróżujących w celach biznesowych, turystów odwiedzających miasto, jak i wieloosobowych rodzin przebywających w Krakowie. – Jesteśmy przekonani, że goście szybko docenią podwyższony standard hotelu BEST WESTERN Plus Q – mówi Gheorghe Marian Cristescu.

Nowy hotel w Krakowie będzie stanowił doskonałą bazę biznesową wyposażoną w najlepszy sprzęt multimedialny i audiowizualny, a także bezprzewodowy dostęp do Internetu. W budynku zaplanowano trzy nowoczesne w pełni ergonomiczne sale konferencyjne, które, według potrzeb gości, można będzie połączyć w jedno, duże pomieszczenie o powierzchni 240 m2.

Współpraca BEST WESTERN oraz Grupy Dobry Hotel wciąż się rozwija i w najbliższym czasie można się spodziewać kolejnych inwestycji hotelarskich w największych miastach Polski.

Więcej informacji: www.bestwestern.pl

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *