Bukmacher eWinner – oferta

Bukmacher eWinner – oferta

Spis treści

Zakłady bukmacherskie zapewniają wiele emocji, rozrywki oraz szans na zwiększenie prywatnych funduszy. Wybierając internetowego bukmachera, warto zdecydować się na legalną firmę z atrakcyjną ofertą i bardzo dobrymi opiniami graczy. Bukmacher eWinner spełnia wszystkie te wymagania.

Bogata oferta zakładów

eWinner to nowoczesny, legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy. Proponuje szeroką ofertę wydarzeń z różnych gałęzi sportu. Na jego platformie można więc obstawiać zakłady z cieszących się największym zainteresowaniem dyscyplin, takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, żużel czy skoki narciarskie, ale także mniej popularnych: rugby, krykieta, futbolu australijskiego, szachów oraz wielu innych. Firma proponuje ponadto ciekawą ofertę dla amatorów e-sportów (Counter Strike, Dota, Starcraft), jak i możliwość typowania wyników wydarzeń politycznych, np. wyborów.

eWinner – bonus na start

Na uwagę zasługuje interesująca, rozbudowana oferta bonusów, w tym szczególnie atrakcyjna promocja na start. Co ciekawe, bukmacher zrezygnował z tradycyjnego bonusu od pierwszego depozytu, wprowadzając zamiast niego bonus od drugiego oraz zakład bez ryzyka (cashback) w kwocie 150 zł na konto depozytowe. Dzięki cashbackowi nowi gracze obstawiający w eWinner mogą więc pokusić się o wysokie stawki, nie obawiając się przegranej. Jeśli nawet kupon okaże się nietrafiony, to bukmacher zwróci typującemu postawione środki pieniężne. Minimalna stawka uprawniająca do skorzystania z opcji zwrotu wynosi 20 zł.

Bukmacher eWinner bonus powitalny zapewnia wszystkim początkującym użytkownikom. Można go otrzymać, wpisując specjalny kod. Daje on użytkownikowi nawet kilkaset złotych więcej na start.

Bonus od depozytu

Bukmacher eWinner proponuje graczom bonus, w którym nagradza drugi depozyt. Za dokonanie kolejnej wpłaty można otrzymać 50% środków, aż do kwoty 500 zł. W przypadku minimalnej wpłaty 20 zł użytkownik zyskuje więc dodatkowe 10 zł, a maksymalną sumę 500 zł dostaje przy depozycie 1000 zł.

Promocje na zakłady

Ciekawą propozycją bukmachera jest też kod promocyjny. Ewinner zapewnia bonusy na ważne wydarzenia sportowe, w tym mecze piłkarskie, rozgrywki w ramach NBA, turnieje tenisa, siatkówki albo Ligi Hiszpańskiej. W ofercie ma także freebety na żużel, tenisa oraz e-sport.

Dla stałych graczy Ewinner przygotował natomiast program lojalnościowy, w którym za każdy postawiony i wygrany zakład gracz otrzymuje punkty. Bukmacher tworzy na ich podstawie rankingi. Użytkownicy plasujący się na wysokich pozycjach otrzymują dodatkowe, atrakcyjne benefity.

Opinie na temat bukmachera

Pomimo dość krótkiej obecności na rynku (firma otrzymała licencję na działanie w październiku 2018 roku), bukmacher cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami wśród użytkowników. Gracze doceniają atrakcyjną ofertę bonusową oraz szeroką bazę wydarzeń i dyscyplin sportowych, w których można obstawiać zakłady. Według nich podstawową zaletą jest też czytelna i płynnie działająca strona internetowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *