sklepy internetoweW związku z tym, że żyjemy w dobie Internetu, gdzie handel elektroniczny rozwija się niezwykle dynamicznie, istnieje obawa, że dojdzie do zahamowania rozwoju, a nawet zapaści sprzedaży tradycyjnej takiej, jaką znamy od zawsze. Czy to jest jednak możliwe?

Taka sytuacja już kiedyś miała miejsce, gdy dotąd dobrze prosperujące małe rodzinne sklepy osiedlowe zostały brutalnie wyparte z rynku przez wielkie molochy zwane super-, hiper-, mega-marketami. Czy i taki kataklizm niesie ze sobą Internet? Jest to mało prawdopodobne. Mimo tego, że obserwuje się wśród Internautów wzrost popularności odnośnie zakupów w sieci, sklepy tradycyjne nadal dobrze prosperują i wciąż utrzymują solidną pozycję na rynku. Jedyne, co zagraża koniunkturze tego sektora handlowego, to światowy kryzys gospodarczy, który trawi całą globalną gospodarkę. I tu paradoksalnie Internet śpieszy sklepom tradycyjnym z pomocą z nowym pomysłem na podniesienie rozpoznawalności marki, zwiększenie sprzedaży i dotarcie do ogromnej społeczności internetowej. Tą koncepcją jest portal GdzieObejrze.pl – realizowany z Funduszy Europejskich, który kieruje ofertę zarówno do sklepów internetowych, jak i właśnie sklepów stacjonarnych.

Największym problemem dla Internautów w robieniu zakupów w sieci jest brak możliwości fizycznego obejrzenia produktu i utwierdzenia się w przekonaniu, że tego właśnie potrzebują, w odróżnieniu od sklepów tradycyjnych, w których dotykanie, przymierzanie i obcowanie z towarem to rzecz normalna. GdzieObejrze.pl włącza do swojej oferty usługi sklepów stacjonarnych oraz pobiera zaktualizowane informacje z programów magazynowych, dzięki czemu każdy Internauta dowie się, w których sklepach może obejrzeć wybrany produkt.
Portal GdzieObejrze.pl oferuje wszystkim konsumentom prosty sposób na dotarcie do poszukiwanego produktu, wskazuje, gdzie najbliżej klient może przed zakupem obejrzeć interesujący go towar i w których sklepach on się znajduje. Dzięki temu konsument nie musi wertować dziesiątek stron internetowych ani biegać po sklepach w całym mieście, by znaleźć to czego potrzebuje. Wszystko odszuka na jednej w pełni intuicyjnej platformie GdzieObejrze.pl. Tutaj też, poprzez panel administracyjny, każdy odwiedzający serwis będzie się mógł umówić drogą elektroniczną z przedstawicielem danego sklepu na prezentację wybranego produktu. Jest to niezwykle innowacyjna i pomocna w bezpośrednim kontakcie klient-sprzedawca aplikacja.

Nagłówek e-idea

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

Avatar photo
About Author

Redaktor

tlumacz polsko czeski
Wcześniejszy post

Nastepny post

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *