Usługi takie jak najem i wypożyczanie wiążą się z koniecznością wystawienia oferty. Jest to inny rodzaj usług niż w przypadku np. artykułów FMCG gdzie decyzja o zakupie podejmowana jest zwykle szybko, na miejscu zakupu a poprzedzona może być reklamą. Klienci poświęcają więcej uwagi na zapoznanie się z ofertą przed wynajęciem przedmiotów czy usług.

Dlatego pojawia się pytania gdzie i jak znajdować rzetelne informacje a także gdzie je publikować.

Serwis ogłoszeniowy Rentoria.pl jest kompleksowym rozwiązaniem zarówno dla użytkowników indywidualnych jak i biznesowych. Serwis powstał jako alternatywa dla istniejących portali gromadząc oferty najmu i wynajmu ze wszystkich branż z całej Polski.

Korzyści jakie za sobą niesie korzystanie z portalu są łatwo dostrzegalne. Indywidualni użytkownicy mają możliwość szukania ofert za pomogą kilku narzędzi: wyszukiwarki, drzewa kategorii oraz wizytówek. Dodatkowo do ich dyspozycji oddany został moduł: Dodaj zapytanie dzięki któremu mogą oni zdefiniować szczegółowo swoje potrzeby. Bez konieczności rejestracji w serwisie pozostawia się swoje dane kontaktowe dostępne tylko dla wypożyczalni i ogłoszeniodawców. Dzięki temu można w szybki sposób otrzymać odpowiedzi z ofertami z wielu źródeł i wybrać tę najlepszą.

Rentoria.pl ofertuje także rozbudowane rozwiązania dla biznesu. Przedstawiciele poszczególnych branż mogą publikować swoje oferty według kategorii i lokalizacji. Oferty te następnie są wyświetlane użytkownikom w drzewie kategorii które mogą dowolnie sortować. Moduł „Wizytówki” dedykowany jest przedsiębiorstwom w celu umożliwienia prezentacji profilu ogólnej działalności. Zawiera on opis, lokalizację, dane kontaktowe, branżę oraz oferuje możliwość dodania logo firmy. Dzięki takim wizytówkom użytkownicy mogą być pewni, że publikowane oferty są rzetelne a firmy mogą korzystać na umacnianiu wizerunku solidnego dostawcy przedmiotów czy usług objętych najmem.

Opcja pozostawiania zapytania oferty przez użytkowników indywidualnych stwarza nowe możliwości dla biznesu. Wypożyczalnie mają dzięki temu dostęp do darmowej bazy potencjalnych klientów wraz z ich sprecyzowanymi potrzebami. Tak wiedza stwarza ogromne możliwości pozyskiwania nowych klientów. Nie ma już konieczności czekania na nich– teraz to kliencie czekają na odpowiedź ze strony przedsiębiorstw.

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *