Dzień ślubu to chwile, które każdy z małżonków powinien pamiętać przez całe swoje życie, dlatego, aby magia wspomnień nigdy nie uleciała warto postarać się o uwiecznienie tych wzniosłych momentów w formie profesjonalnie wykonanych zdjęć. Wiele par zadaje sobie pytanie, gdzie na Podkarpaciu można wybrać się na sesję ślubną.

plener slubny na podkarpaciuNajbardziej popularnym, a zarazem obleganym przez nowożeńców miejscem jest rzeszowski rynek, który zwłaszcza nocą stwarza niezapomniany klimat. Doskonałe zdjęcia ślubne w Rzeszowie można zrobić na tle starych kamienic, w okolicach zamku, a nawet na dworcu pkp. Pary młode często decydują się także na plener w łańcuckim parku, który zwłaszcza w letnich miesiącach zachwyca pięknem czerwonych róż, symetrycznych zielonych klombów i tryskających fontann. Ciekawą atrakcją jest także możliwość wypożyczenia bryczki, czy karety, którą można jeździć wokół arystokratycznego zamku, niczym książęca para.

Jeśli jednak nowożeńcom marzy się sesja fotograficzna w mniej znanych, a równie imponujących miejscach to mogą wybrać się do skansenu w Markowej, gdzie na tle drewnianej chałupy, starodawnej studni, czy ogromnego wiatraku mogą powstać naprawdę niecodzienne zdjęcia. Podobne atrakcje można znaleźć na Czarnej, gdzie młodej parze można zrobić zdjęcia jak pływa elegancką, białą łódką po jeziorze, czy brodzi po piaszczystej miniplaży.

Bez względu na to, czy nowożeńców interesuje fotografia ślubna w Rzeszowie, czy w mniej znanych miejscach Podkarpacia warto pamiętać, że najważniejszy jest dobry pomysł i bystre oko fotografa, od którego w głównej mierze zależy jak będzie wyglądać nasza ślubna pamiątka w postaci fotografii.

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *