Platforma Automa.Net jest otwarta dla firm działających na rynku automatyki przemysłowej: dystrybutorów komponentów, brokerów i integratorów systemów. Dzięki specjalnej wyszukiwarce znajdziesz nawet trudno dostępne części automatyki, elektroniki i robotyki u dystrybutorów z całego świata. Samo wyszukiwanie jest niezmiernie łatwe i szybkie! Wystarczy wpisać numer części, symbol lub markę producenta, a otrzymasz informację, która firma posiada ją w swojej ofercie wraz z danymi technicznymi, ilością, stanem produktu. Możesz filtrować wyniki według ilości, kraju, stanu produktu i nie tylko! Na Automa.Net możesz przeprowadzić nieograniczoną liczbę wyszukiwań, aby zobaczyć dostępność części, których potrzebujesz lub wysyłać bez ograniczeń zapytania ofertowe. Wiodące marki: Omron, Schneider Electric, Fanuc, Allen Bradley, Siemens, Pilz i inne, na jednej platformie!

Automa.Net - platforma do wyszukiwania części automatyki przemysłowej

Stany magazynowe części automatyki przemysłowej aktualizowane na bieżąco

Dodatkowo użytkownicy platformy Automa.Net mogą załadować swoje stany magazynowe (nowe, odnowione, używane części) i zwiększyć sprzedaż. Firmy nie płacą prowizji od sprzedaży, a platforma jest oparta na subskrypcji, gdzie jedynie opłacasz roczną składkę członkowską. Swoją listę magazynową możesz wgrać bez ograniczeń. Przesyłanie części jest łatwe i zajmuje kilka minut dzięki naszemu systemowi przesyłania zapasów. Rejestracja jest szybka i bezproblemowa, a 14 dniowy okres próbny sprawia, że można sprawdzić funkcjonalność platformy bez jakichkolwiek opłat – szczegóły na stronie https://automa.net/register/

Standardowe członkostwo z nieograniczoną liczbą wyszukiwań i nieograniczonymi notowaniami akcji kosztuje 500 USD rocznie, co czyni nas konkurencyjną cenowo platformą na rynku.

Automa.Net - znajdź części automatyki przemysłowej

Katalog firm automatyki przemysłowej w Automa.Net

To nie wszystko! Każdy użytkownik platformy dostaje wpis promujący firmę do największego i najbogatszego katalogu firm działających na rynku automatyki przemysłowej. Znajdują się tam tysiące dystrybutorów, integratorów systemów oraz producentów części i maszyn z całego świata.

Mimo że platforma działa tylko przez kilka miesięcy, platforma zgromadziła użytkowników z ponad 200 firm na całym świecie, którzy udostępnili między sobą ponad 2 600 000 milionów unikalnych referencji (łącznie 708 000 000 części), które można przeglądać po utworzeniu przez firmę konta.

Automa.Net – tutaj możesz promować swoją firmę i rozwijać swoją sieć bez jakichkolwiek ograniczeń!

Avatar photo
About Author

Redakcja

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *