Turystyka

BEST WESTERN – najlepsza sieć hoteli w Polsce wg plebiscytu Best Hotel Award

BEST WESTERN – najlepsza sieć hoteli w Polsce wg plebiscytu Best Hotel Award

Już drugi raz z rzędu marka Best Western zdobyła tytuł najlepszej sieci hotelowej w Polsce w prestiżowym plebiscycie Best Hotel Award, który odbył się 20 listopada 2013 w Warszawie. Hotele Best Western okazały się najlepszą propozycją noclegową, którą docenili sami goście.

BI1L_Best_Western_logo400XPlebiscyt Best Hotel Award, zorganizowany przez firmę Global Hotels & Travel – właściciela portalu rezerwuj.pl, odbył się już po raz trzeci, przyznając nagrody dla najlepszych polskich hoteli. Do konkursu nominowane zostały hotele z największych miast w naszym kraju, legitymujące się nawet 5 gwiazdkami. Najlepsze placówki wybierali sami goście hotelowi, głosując na swoich faworytów. W plebiscycie wzięło udział 15 780 osób, które oddały łącznie 28 756 ważnych głosów. Nagrody Best Hotel Award 2013 przyznano w 46 kategoriach regionalnych i ogólnopolskich.

Największa na świecie sieć hoteli Best Western zajęła drugi raz z rzędu pierwsze miejsce w ogólnopolskiej kategorii „Sieć hotelowa”. Marka Best Western może się poszczycić ponad 4 000 niezależnych hoteli, które znajdują się w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie (World’s Biggest Hotel Family). BW Hotels Osuuskunta, określany również jako Best Western Hotels Finland, Baltic States and Poland jest siedzibą biura reprezentującego sieć hoteli Best Western w Finlandii, Estonii, na Łotwie, Litwie i w Polsce.

 BEST WESTERN PREMIER Krakow Hotel

Hotele Best Western działają pod trzema markami (Best Western Premier, Best Western Plus, Best Western), zaspakajając tym samym potrzeby i oczekiwania różnych grup społecznych.

• Best Western Premier to propozycja przede wszystkim dla przedsiębiorców, którym oprócz stylowo urządzonych wnętrz przygotowano nowoczesne centrum biznesowe, hol, klub fitness, bezprzewodowy Internet oraz telewizory HD. Daje to gwarancję dużego komfortu i najwyższego poziomu usług.

• Best Western Plus to marka reprezentująca hotele klasy upper midscale, oferująca w pełni urządzone pokoje, które posiadają również standardowe udogodnienia dostępne w segmencie hoteli ekonomicznych. Best Western Plus zaspokaja wszystkie potrzeby podróżujących.

• Best Western to marka hoteli klasy midscale charakteryzująca się bardzo dobrą obsługą i gwarantująca odpoczynek w najlepszych warunkach. Pobyt w Best Western umili gościom dostęp do darmowego szybkiego Internetu.

Hotel Best Western Żubrówka w plebiscycie Best Hotel Award zajął drugie miejsce w kategorii „Dla Zakochanych”. Również drugie miejsce zajął Best Western Plus Hotel Ferdynand, który został wyróżniony wśród rzeszowskich hoteli. Natomiast Best Western Kraków Old Town zajął trzecie miejsce wśród hoteli do trzech gwazdek znajdujących się w Krakowie.

Specyficzną cechą sieci hotelowej Best Western jest to, że każdy obiekt zachowuje własną odrębność administracyjną i finansową, dzięki czemu każdy z hoteli oferuje gościom indywidualny styl okraszony regionalnym akcentem, którego na próżno szukać w innych hotelach działającym pod tą marką. Dzięki temu każdego dnia hotele Best Western goszczą setki tysięcy zadowolonych gości.

 Więcej informacji na:

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *