Tech

Nokia Lumia 625 – telefon z możliwościami

Nokia Lumia 625 –  telefon z możliwościami

Prezentowany model jest jednym ze smartfonów znanego producenta Nokii. Jest, to telefon z średniej półki cenowej, a jego cechą charakterystyczną jest duży ekran.

telefony komórkoweNokia Lumia 625 na pierwszy rzut oka wydaję się być niezbyt udanym modelem, gdyż sprawia wrażenie ciężkiej i topornej. Uwagę przykuwają kolorowe wersje obudowy. Oprócz standardowej czarnej obudowy dostępna jest również wersja: biała, czerwona, żółta oraz zielona. Jej posiadacz może zmienić image telefonu wymieniając obudowę. Mimo ściąganych elementów dostęp do baterii jest, jednak niemożliwy.

 

Podstawowe parametry:

  1.  Wymiary telefonu: wysokość – 133.25, szerokość – 72.24, grubość – 9.15
  2.  Waga: 159 gramów
  3. Wyświetlacz: 4.7 cala

Na wstępie zostało zaznaczone, że charakterystyczna cechą telefonu jest duży ekran. Dla niektórych jest to wada, dla innych zaleta. Większy ekran będzie się podobał osobom, które często korzystają z aplikacji oraz grają w gry. Telefon posiada dwa aparaty fotograficzne. Zamieszczony w klapce z tyłu posiada matryce 5 Mpx.

Warto zauważyć, że telefon da się obsługiwać w rękawiczkach dzięki zastosowaniu technologii zwiększonej czułości dotyku. O dobrodziejstwie tej funkcji użytkownik przekona się z chłodne, zimowe poranki. Ponadto maksymalny czas rozmowy z sieci 2G wynosi 23.9 godziny, zaś w sieci 3G 15.2 godziny.

Użytkownicy Nokii mają możliwość ściągnięcia aplikacji Nokia MixRadio. Dzięki temu mogą bezpłatnie słuchać muzyki przesyłanej strumieniowo. Co ciekawe aplikacja dopasowuje miksy do gustu słuchacza. Czas słuchania muzyki modelu Nokia Lumia 625 wynosi  maksymalnie 90 godzin. Zainstalowana aplikacja będzie cieszyć osoby, które dużo podróżują, ale nie tylko. Za pomocą niej można sprawdzić terminy najbliższych koncertów w okolicy. Szata graficzna programu jest uboga, jednak aplikacja działa nienagannie. W trakcie odtwarzania muzyki pojawia się okienko z prośbą o ocenienie aplikacji.

Nokia Lumia 625 dobrze radzi sobie z odtwarzaniem filmów i seriali o rozdzielczości Full HD. Do tego telefon można zintegrować z posiadanym kontem Xbox. Śmiało można stwierdzić, że telefon jest bardzo funkcjonalny. Z zakupu zadowolone będą osoby aktywne, którym telefon nie służy tylko do dzwonienia i wysyłania wiadomości.

Źródło: TEldorado.pl

Avatar photo
About Author

Redaktor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *