nowoczesne biur

Biuro dla kreatywnych

Kreatywność to słowo klucz dla wielu agencji reklamowych, interaktywnych czy projektowych jednak cecha ta wymagana jest nie tylko w zawodzie marketingowca ale coraz częściej musi wykazać się nią praktycznie każdy pracownik. Jak powinno wyglądać biuro inspirujące do innowacji?

nowoczesne biur

Nie bez powodu największe światowe marki inwestują sporą część środków w ciekawe aranżacje biura. Przykładem może być siedziba Google czy serwisu społecznościowego Facebook. Intensywne kolory, oryginalne meble i krzesła biurowe, czy duże, jasne przestrzenie wyzwalają w nas chęć do działania i innowacyjnego myślenia. W końcu kto z nas nie chciał by pracować w firmie, która bardzie przypomina plac zabaw dla dorosłych, niż korporacje? Pozytywny nastrój w dużej mierze przekłada się na efektywność w pracy, a biuro zamiast miejsca do którego musimy wracać staje się po prostu budynkiem, w którym lubimy przebywać.

Gdzie szukać kreatywności? Na pewno na ścianach. Jeśli chodzi o aranżacje biura bardzo modnym rozwiązaniem jest obecnie surowy beton połączony z  intensywnymi, żywymi barwami. Często pojawia się też cegła i hangarowy sufit z odsłoniętymi kablami i rurami. Kolejna kwestia to meble. Projektanci wnętrz chcąc zapewnić pracownikom wygodę i dobre samopoczucie wprowadzają domowy styl. Nikogo nie dziwi wielka kanapa, fotele czy poduszkowe pufy w przeróżnych odcieniach tęczy. Fotele gabinetowe również nie wyglądają tak jak kiedyś,  dziś kreatywnością musi wykazać się również producent krzeseł, który oprócz wygody musi stawiać także na tak zwany design.

Gałęzie prawa

Następny artykuł »

Radca prawny – słów kilka o zawodzie

1 komentarz

  1. 5 lipca 2013

    Super pomysł na aranżacje wnętrza kreatywnej firmy 🙂
    W dzisiejszych czasach chyba powoli ucieka sie od standardowych, martwych pomieszczeń.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.